19 Ocak 2014 Pazar

sürprizlerle geliyorum! * .*

bir süredir epey yoğundum. tam bir işi hallettim derken bir diğeri geldi, onun da üstesinden geldim derken bu kez ikişer üçer gelmeye başladılar. uykunun ne olduğunu, yediğim lokmanın tadını, arkadaşlarla hiç bir şeyi düşünmeden oturup huzurlu sohbetler etmeyi unuttum. kafamda bin tane şey, yolda yürürken bile dalgın dalgın ''hmm o var daha bi de dimi, uff öteki işi nasıl yapıcam'' diye yürüyordum. abartmıyorum rüyalarımda bile durmadan koşturdum durdum.

ve sonunda tüm o Mario gibi Pacman gibi hedefe giden yolda düşe kalka, canım yana yana ama sonra hep yeni bir can daha kazanıp tüm o canavarların üzerine basıp tüm levelları geçtim ve çook mutluyum!

ve sonunda blogda yapmayı düşündüğüm eğlenceli ve çılgın sürprizlerin zamanı geldi!

blogu açtığım günden beri hep değişik bir şeyler yapayım diyordum da bir türlü sırası gelmiyordu, belki de doğru zaman değildi. ama madem artık koşturmaca bitti, artık başlayabiliriz! eminim çok seveceksiniz. ki seveceğiniz bir şeyler olmasını delice istiyorum.

sürprizlerin ne olduğunu şimdilik gizli tutuyorum. ama merak etmeyin çok bekletmeyeceğim çünkü ben de sabırsızlanıyorum.

çok yakında çok süper sürprizlerle karşınızda olacağım.

tatlılıklar.

Reklamcıinsankişisi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder